ART / Lithographs / Färglitografi + carborundumetsning 7187421
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Ruth Tulving (b. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29,
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
600
SEK 400
Monday October 3 2011
at 18:21:55
300 kr
350 kr
Ruth Tulving
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
| Estimate: | 600 |
| Sold: | SEK 400 |
Monday October 3 2011 |