KONST / Litografier / Färglitografi 17412047
nr 1741 2047
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 55x34 cm, yttermått inklusive ram: 72x51 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:55:40
500 kr
600 kr
17 nov