ART / Lithographs / Litograph in colors 13835199
nr 1383 5199
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Signed, numbered 20/22, dated 1954. Subject: 33x45, outer dimensions including frame: 46x56,
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 20/22, daterad 1954. Motivet: 33x45, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
600
SEK 900
Monday Mars 8 2021
at 19:02:34
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Robot)
700 kr
800 kr