KONST / Litografier / Färglitografi 16152034
nr 1615 2034
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Färglitografi, "Naturen och vi". Signerad, numrerad 9/10, daterad -70. Bildmått: 59x74 cm, yttermått inklusive ram: 61x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:48:00
4/4 22:21:44
22 apr
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner