KONST / Litografier / Färglitografi 16463164
nr 1646 3164
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 274/350. Färglitografi, bildmått: 33x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:10:15
30/9 18:05:15
30/9 18:06:39