KONST / Litografier / Färglitografi 14424372
nr 1442 4372
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Östermalmshallen. Signerad, numrerad 102/150. Färglitografi, bildmått: 58x43cm, yttermått inklusive ram: 74x57cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:08:55
700 kr
900 kr
1.000 kr
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius