KONST / Litografier / Färglitografi 10827477
nr 1082 7477
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), signerad. -58, 69x61
Kondition: Saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:47:11
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg