KONST / Litografier / Färglitografi 17412022

nr 1741 2022

Marc Chagall

(1887-1985), Frankrike

Jonas II. Signerad, numrerad 18/50. Färglitografi, bildmått: 33x26 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm

Utrop:

12.000 kr

Såld:

14.000 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:29:50

  • Tema
  • 17 nov

Marc Chagall

Läs mer om Marc Chagall