KONST / Litografier / Färglitografi 16993278
nr 1699 3278
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 129/375, skärfläckor. Bladets mått. 42x59 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram. 60x76 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 5 maj 2025
kl 18:31:38
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr