ART / Lithographs / Litograph in colors 10357853
nr 1035 7853
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Karl Mårtens (b. 1956), måsfågel, sheet: 44x30,
LITOGRAPH IN COLORS, Karl Mårtens (f. 1956), måsfågel, bladets mått: 44x30
Karl Mårtens, Swedish painter, born 1956 .
1500
SEK 1300
Monday May 2 2016
at 20:12:16
2/5 18:05:18
1.200 kr
2/5 20:06:18