ART / Lithographs / Litograph in colors 11565361
nr 1156 5361
Karin Olsson
(1928-2006), Sverige
Karin Olsson, Épreuve d'artiste, landscape, sheet: 42x42, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Karin Olsson, EA-upplaga, landskap, bladets mått: 42x42
Condition: löst blad
Karin Olsson, Swedish painter, born 1928, dead 2006.
SEK 300
Monday January 22 2018
at 20:06:25
150 kr
250 kr