KONST / Litografier / Färglitografi 17526018
nr 1752 6018
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 39/75, daterad - 93, "Gästabud". Färglitografi, bildmått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 67x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:40:30
12/1 19:35:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström