KONST / Litografier / Färglitografi 9489544
nr 948 9544
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Stockholmsmotiv, 109/310, signerad, -84, motivet: 28x55
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 mars 2015
kl 20:44:34
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann