KONST / Litografier / Färglitografi 15362030
nr 1536 2030
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
"Segling". Signerad, numrerad 90/280, daterad 1984. Färglitografi, bildmått: 37x52 cm, yttermått inklusive ram: 47x64 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
600 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:48:31
24 apr