KONST / Litografier / Färglitografi 13967695

nr 1396 7695

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 220/290, "Cykelresan", bladets mått: 25x19, yttermått inklusive ram: 45x37 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:55:43

7/5 18:04:49 1      700 kr
10/5 20:50:43 2      Vinnande bud

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann