ART / Lithographs / Litograph in colors 13524621
nr 1352 4621
Frédéric Iriarte
(f. 1963)
Frédéric Iriarte (b. 1963). Signed, numbered 35//0, 92. Subject: 44x32,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 35//0,92. Motivet: 44x32 cm
SEK 250
Monday October 5 2020
at 20:04:50
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)