ART / Lithographs / Litograph in colors 13462312
nr 1346 2312
Elke Leischen-Andersson
(f. 1961), Sverige
Elke Leischen-Andersson (b. 1961), Sweden, man i båt, signed with monogram, Numrerad 124/125, sheet: 28x28 ca,
LITOGRAPH IN COLORS, Elke Leischen-Andersson (f. 1961), Sverige, man i båt, monogramsignerad, Numrerad 124/125, bladets mått: 28x28 ca
Elke Leischen-Andersson, Swedish painter, born 1961.
SEK 100
Monday September 7 2020
at 18:54:08
7/9 18:04:15
Elke Leischen-Andersson
Read more about Elke Leischen-Andersson