KONST / Litografier / Färglitografi 14456074

nr 1445 6074

Christer Sandelin

(f. 1961), Sverige

Tennisbollar. Signerad, numrerad 1/190. Färglitografi. Bladets mått: 70x94, yttermått inklusive ram: 85x110 cm

Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 31 januari 2022
kl 20:53:56

31/1 17:46:49 1      Vinnande bud

Christer Sandelin

Läs mer om Christer Sandelin