KONST / Litografier / Färglitografi 11018458

nr 1101 8458

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, + bok, Stanislaw Zoladz (f. 1952), 71/350, Vinter, motivet: 25x23

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 10 april 2017
kl 20:18:48

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz