KONST / Litografier / Färglitografi 15075053

nr 1507 5053

Bengt Nordenborg

(f. 1938), Sverige

Signerad, numrerad 81/250, " den felande länken". Färglitografi, bildmått: 49x38cm, yttermått inklusive ram: 72x57cm

Bengt Nordenborg, född 1938 i Karlstad, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 december 2022
kl 19:24:18

5/12 19:19:19 1      Vinnande bud

Bengt Nordenborg

Läs mer om Bengt Nordenborg