KONST / Litografier / Färglitografi 16285012
nr 1628 5012
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 44x56cm, yttermått inklusive ram: 50x72cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:58:19