KONST / Litografier / Färglitografi 13434410
nr 1343 4410
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Stortorget. Signerad, numrerad 136/360. Motivet: 41x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:55:20
150 kr
200 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin