KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 12332133
nr 1233 2133
Färgakvatint
Jacques Villon, signerad i tryckplåt, 1927, "Composition". Motivet: 49,5x34
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:52:32
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
6
1.200 kr
1.500 kr
6
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
6
1.600 kr
1.800 kr
6
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6
1.900 kr
2.000 kr
6