MÖBLER / Bord / Fällbord 7358035
nr 735 8035
Fällbord
Nyrokoko, Dia50, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:37:32
100 kr
200 kr
200 kr