MÖBLER / Bord / Fällbord 17099117

nr 1709 9117

Fällbord

1800-tal, bordskiva i rotfaner. Diameter: 43,5 cm. Höjd: 71 cm

Kondition: torrsprickor

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:21:48