FURNITURE / Tables / Tea table 16218122

nr 1621 8122

TEA TABLE

diameter: 59 cm, height: 73 cm, wear, damages.

diameter: 59 cm, höjd: 73 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 300

Monday May 20 2024
at 19:35:03

20/5 19:30:03 1      Vinnande bud