ART / Etchings etc / Etsningar i mapp 15269468
nr 1526 9468
Jörgen Boberg
(1940-2009), Danmark
7 pcs, Jörgen Boberg (1940-2009), Denmark. Samt dikter av Knud Holten, 130 upplaga, sheet: 44x30, oramade lösa blad,
Etsningar i mapp, 7 st, Samt dikter av Knud Holten, 130 upplaga, bladets mått: 44x30, oramade lösa blad. Signerad
Jørgen Boberg, Danish painter and illustrator, born 1940, dead 2009.
Monday Mars 6 2023
at 20:12:37
Jörgen Boberg
Read more about Jörgen Boberg