KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165341
nr 1616 5341
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Etsningar, 6 st. Signerade, bildmått: 5x4,5 - 9x15. Oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:16:29
29/4 18:35:06
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson