KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13767463

nr 1376 7463

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsningar, 2 st, Signerade. Motivet: 23x33cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:29:39

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell