KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17569327
nr 1756 9327
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 13/20, daterad -72. Bildmått: 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x62
Utrop:
1.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 17:47:13)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 20:22:37
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz