ART / Etchings etc / Litograph 11482532
nr 1148 2532
LITOGRAPH
Oidentifierad konstnär, son 40/75, Man på klippa, 1999, motivet: 65x42, Fuktskadad.
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 40/75, Man på klippa, 1999, motivet: 65x42
Condition: Fuktskadad
Monday December 4 2017
at 19:32:30