KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10851022
nr 1085 1022
Etsning
Ferdinand Boberg (1860-1946), "Vintra, konstnärens hem", signerad, motivet: 16, 5x11
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:11:48
250 kr
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Etsning
Läs mer om Stockholm
nr 1085 1022
Etsning
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 23 januari 2017 |
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm