KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15837006
nr 1583 7006
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 38x23 cm, yttermått inklusive ram: 69x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:25:48
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg