KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12319140

nr 1231 9140

Bruno Ekström

(1941-1990), Sverige

Etsning, Katarinavägen, signerad-73,96/310. Motivet: 33x24

Bruno Ekström, svensk bildkonstnär född 1941, död 1990.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 januari 2019
kl 20:07:59

22/1 17:56:05 1      Vinnande bud

Bruno Ekström

Läs mer om Bruno Ekström