KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025101
nr 1702 5101
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Draperi. Signerad, numrerad Pt. Bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 37x31 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:03:31
16/5 07:06:09
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin