MÖBLER / Skåp & hyllor / Etagehylla 8012104

nr 801 2104

Etagehylla

sent 1800-tal, längd: 60, djup: 27, höjd: 155

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 14 januari 2013
kl 18:16:52