MÖBLER / Bord / Etagebord 10469185
nr 1046 9185
Etagebord
björk, bredd: 36, djup: 35 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juli 2016
kl 19:14:24
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr