MÖBLER / Bord / Etagebord 5508318

nr 550 8318

Etagebord

1800-tal, mahogny, längd: 47, djup: 33, höjd: 78

Kondition: Normalt bruksslitage

Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 november 2008
kl 16:24:36