MISCELLANEOUS / Rugs / Esfahan 4696007
nr 469 6007
Esfahan
Lenght: ()
Tidigt 1900-tal, 132x223, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear
Withdrawn
Monday May 28 2007
at 16:00:00
May 28
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 5