Ã–VRIGT / Musikinstrument / Elpiano 13005002

nr 1300 5002

Elpiano

Yamaha Clavinova clp 200. Längd: 120

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 januari 2020
kl 18:24:49

10/1 11:51:00 1      700 kr
13/1 18:19:49 2      Vinnande bud