ÖVRIGT / Musikinstrument / Elgitarrer 5897749
nr 589 7749
Elgitarrer
3 st, bla. Burswood & Gaytone
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:04:06
26/6 12:47:42