SILVER & METAL / Silver / Box 8266070

nr 826 6070

BOX

around 1800, silver, (ej stämplar), length: 9, wear, damages.

omkring 1800, Silver, (ej stämplar), längd: 9

Condition: slitage, skador

1000

SEK 350

Monday May 13 2013
at 18:17:47

Silver