ÖVRIGT / Leksaker / Docka 9851272

nr 985 1272

Docka

modell äldre, + kläder

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 oktober 2015
kl 20:04:28