MÖBLER / Bord / Matbord 17387179
nr 1738 7179
Matbord
1950-tal, skiva i laminat, utdragsskivor, besticklåda. Bredd: 90 + 28x2,60, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:01:23
9/11 22:16:38