ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 7821531
nr 782 1531
Dekorelement
Sent 1800-tal, med lösa spegelglas, längd: 96, höjd: 68
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 18:02:40
150 kr
200 kr