ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 11299532
nr 1129 9532
Dekorelement
Sent 1800-tal, Bacchus, maskaron, 33x38
Kondition: skadad, lagningar
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 september 2017
kl 19:33:38
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
700 kr
6
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
6
6