ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 10827030
nr 1082 7030
Dekorelement
Kina, 1900-tal, höjd: 200 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:44:15
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)