ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 5191365
nr 519 1365
Dekorelement
Förgylld Brons, 1800-tal, längd: 48
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:46:21
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr