MÖBLER / Byråar, sekretärer / Damskrivbord 13342123
nr 1334 2123
Damskrivbord
Med uppsats, nyrokoko + stol, senempire. Bredd: 102 cm. Djup: 69 cm. Höjd: 120 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:35:49
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Senempiren