MÖBLER / Bord / Damskrivbord 3706315

nr 370 6315

Damskrivbord

1800-tal, 3 lådor, mahogny, L100 D50 H170, (fanérskador)

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 augusti 2005